2024-02-21

Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 4-8

Zorganizowany w tym roku Szkolny Konkurs Recytatorski doskonale wpisał się w obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, który obchodzimy 21 lutego. Wśród uczniów klas starszych naszej szkoły nie brakuje zdolnych recytatorów, dlatego licznie stawili się w wyznaczonym terminie, aby wziąć udział w zmaganiach ze słowem. Jury, w składzie którego znalazły się panie Joanna Zawadzka i Dorota Juraszek oraz pan Mariusz Baranowski, oceniło występy uczniów w dwóch kategoriach wiekowych i przyznało następujące miejsca:

- w klasa 4 – 6

II miejsce – Bartosz Bujoczek, Tomasz Grzegorzyca,

III miejsce – Wojciech Setla, Mikołaj Lukaszczyk,

wyróżnienia – Julia Mazurek, Alicja Honisz, Bianka Chrosnik, Kacper Chodacki, Jan Paprotny, Mikołaj Drzęźla,

- w klasach 7 – 8

I miejsce – Milena Szymik,

II miejsce -  Amelia Kolon,

III miejsce – Laura Fojcik, Małgorzata Węgierska,

wyróżnienia: Maja Mielnik, Paulina Jędrocha, Łukasz Sikora, Antoni Paprotny.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom!