Kościół lub kapliczka w mojej miejscowości

2023-11-19

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny - wyniki

Nasza szkoła już po raz szósty zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas 4 z rybnickich szkół pt. „Kościół lub kapliczka w mojej miejscowości.”

Wpłynęły 34 prace. Wszystkie w bardzo ciekawy sposób przedstawiały różne kościoły i kapliczki z terenu Rybnika.

Komisja konkursowa przyznała nagrody następującym uczniom:

I miejsce

Iva Filińska – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr   1 w Rybniku (opiekun pani Mariola Reclik)

- Stanisław Kurcius - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr   1 w Rybniku (opiekun pani Mariola Reclik)

II miejsce

-Zofia Ćwiękała – Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Rafała Konrada Szwedy (opiekun pani Kornelia Przybysz)

- Maria Gałuszka – Szkoła Podstawowa nr 19 (opiekun pani Anna Jaworska)

III miejsce

- Wiktor Holdenmajer – Zespół Szkolno-Przedszkolny     nr 7 w Rybniku (opiekun pani Dorota Szymura)

Wyróżnienia

- Paulina Drążek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Rybniku (opiekun pani Dorota Szymura)

- Filip Bartnik - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr   1 w Rybniku (opiekun pani Mariola Reclik).

Koordynatorem konkursu była pani Janina Rojczyk.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców ZSP4 za ufundowanie nagród.

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!