2023-03-22

Wyniki konkursu matematycznego

  20 marca odbyło rozstrzygnięcie konkursu Alfik matematyczny, który odbył się 23.11.2022r. Wyróżnieni otrzymali nagrody i dyplomy.

Bartosz Bujoczek kl. IV  uzyskał  6 miejsce w woj. śląskim, 71 miejsce w kraju. Otrzymał dyplom uznania za bardzo dobre wyniki. 

Michał Drzęźla kl. III uzyskał 7 miejsce w woj. śląskim, 238 miejsce w kraju. Otrzymał dyplom uznania za bardzo dobre wyniki. 

Jan Śpiewok kl. V uzyskał 81 miejsce w woj. śląskim, 1248 miejsce w kraju. Otrzymał dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach piątych.

Antoni Kubisz kl. VII uzyskał 96 miejsce w woj. śląskim, 1594 miejsce w kraju. Otrzymał dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach siódmych.

Maja Gajerska kl. VIII uzyskała 134 miejsce w woj. śląskim, 1921 miejsce w kraju.  Otrzymała dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach ósmych.

Antoni Paprotny kl. VI uzyskał 41 miejsce w woj. śląskim, 477 miejsce w kraju. Otrzymał dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach szóstych.

 

  Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za tak liczny udział.

Miasto RybnikMinisterstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Katowicach