2022-10-13

Uroczysty apel dla całej społeczności szkolnej

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane w pracę na rzecz dzieci. Święto wszystkich pracowników szkoły i przedszkola obchodzone jest zwykle 14 października, jednak w tym roku rozpoczęliśmy świętowanie już dzień wcześniej. Właśnie z tej okazji cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu przygotowanym przez Samorząd Uczniowski. Zgodnie z tradycją na początku uroczystości pani dyrektor Halina Olborska wręczyła Nagrody Dyrektora, które za szczególne osiągnięcia w pracy otrzymali: Grażyna Zając, Joanna Zawadzka, Monika Żabka, Leokadia Humska, Justyna Graszka, Agnieszka Jarubas - Łodzińska, Janina Rojczyk, Jolanta Groborz, Joanna Moroń, Izabela Liszka, Michalina Prus, Aleksander Mencel i Artur Fajkis. Gratulacje przyjęły też panie Małgorzata Sługa i Joanna Gruszka, które otrzymały Nagrodę Prezydenta Miasta. W czasie spotkania młodzi wokaliści pod kierunkiem pani Agnieszki Janas zaprezentowali program muzyczny, wyrażając w ten sposób podziękowanie za życzliwość i pomoc w zdobywaniu wiedzy. Natomiast przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim pracownikom oraz dziękowali nauczycielom za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie naszych uczniów. Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań i słodkich upominków przygotowanych przez uczniów klas ósmych.