2022-09-22

Wyniki wyborów

Jak co roku, we wrześniu uczniowie naszej szkoły pod okiem wychowawców wybrali w klasach swych przedstawicieli - samorządy klasowe. Kolejnym etapem są wybory Rady Samorządu Uczniowskiego. W tym roku do ważnej roli przewodniczącego szkoły zgłosili się uczniowie klas siódmych i ósmych.

Oto lista kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego:

Aleksandra Balon – klasa 8A,

Paulina Kwiecińska - klasa 8B,

Amelia Płaczek - klasa 7A.

Wybory Rady Samorządu Uczniowskiego w tym roku przebiegały w spokojnej atmosferze. Kandydaci, aby przekonać do siebie wyborców przygotowali plakaty i ulotki, w których umieścili swoje pomysły oraz propozycje. W końcu, 22 września odbyło się tajne głosowanie. Każdy uczeń mógł oddać jeden głos na swego faworyta. Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą okazało się, że  przewodniczącą została Paulina Kwiecińska, zastępować ją będzie Aleksandra Balon, a rolę sekretarza przejmie Amelia Płaczek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w roku szkolnym 2022/2023!