2022-04-21

Projekt z okazji 10 – lecia nadania szkole imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

Minęło już 10 lat od chwili, gdy społeczność naszej szkoły wybrała na swego patrona zaszczytne grono Kawalerów Orderu Uśmiechu. Od 2 czerwca 2012 uśmiechnięte słoneczko - symbol Orderu Uśmiechu - stało się także naszym symbolem. W związku z tym w naszej placówce powstał projekt, który miał na celu nie tylko upiększenie otoczenia szkoły, ale też upamiętnienie tego jubileuszu. Przed nową częścią budynku powstała rabata z motywem słoneczka. Panie Aneta Kuźnik i Monika Żabka wraz z uczniami z klasy 7B posadziły ponad 100 sadzonek żółtych oraz niebieskich bratków. Piękna słoneczna rabata powstała także dzięki Radzie Rodziców, która pokryła koszty zakupu roślin i odpowiedniego podłoża. Dziękujemy!