Zostań Mistrzem Ortografii!

2022-04-11

Konkurs dla klas II-III

W dniu 4 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs  Ortograficzny dla Klas II-III. W konkursie brało udział po trzech uczniów z każdej klasy, którzy zostali wyłonieni w czasie klasowych eliminacji. W poniedziałek sześcioro najlepszych  uczniów z klas 2-3 przystąpiło do finału konkursowych zmagań. Szkolnym Mistrzem Ortografii został Bartek Bujoczek z klasy 3b, zaś wicemistrzami zostali Zuzia Połednik ( 3a ) , Wojtek Setla  ( 3a ) i Kacper Chodacki  ( 2a ), którzy reprezentowali nasza szkołę w Miejskim Konkursie Ortograficznym. Życzymy im powodzenia i trzymamy kciuki. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy  dyplomy i nagrody pocieszenia, które wręczyła pani wicedyrektor Halina Olborska.