2022-03-25

Akcja Samorządu Uczniowskiego

W pierwszym tygodniu wiosny z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego  zorganizowano w naszej szkole Dzień Postaci z Bajek lub Filmów. 23 marca w salach lekcyjnych pojawili się bohaterowie znanych bajek animowanych i filmów. W ławkach zasiadły baśniowe księżniczki, wiedźmy i zwierzątka, a obok nich postacie z kultowych filmów, takich jak ,, Gwiezdne wojny’’, Piraci z Karaibów’’ czy ,,Shrek’’. Był też Czerwony Kapturek, Myszka Mini i Pokemony. Nasi uczniowie przygotowali piękne i pomysłowe kreacje, dzięki czemu mogli być zwolnieni tego dnia z odpytywania na ocenę. Przedstawiciele samorządu docenili autorów najlepszych strojów słodkim upominkiem. Akcja Samorządu Uczniowskiego spodobała się uczniom i nauczycielom, więc może na stałe zagości w kalendarzu uroczystości szkolnych.