2022-03-02

Konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III

2 marca  odbył się  kolejny Szkolny Konkurs Recytatorski.  Tym razem do rywalizacji przystąpili uczniowie z klas I-III -  6 najlepszych uczniów wybranych w konkursach klasowych. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poetyckich dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji, rozwijanie zdolności artystycznych oraz wyszukiwanie młodych talentów. Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie, które widzowie nagradzali gromkimi brawami. Komisja konkursowa w składzie pani wice dyrektor Halina Olborska  oraz pani pedagog Mirosława Klaja  wnikliwie słuchały młodych recytatorów i wyłoniły zwycięzców:

I miejsce-  Kacper Chodacki kl. II a,

II miejsce- Julia Mazurek kl. II b,

III miejsce- Iliana Nowak I a,

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a wyróżnieni nagrody - gry planszowe. Organizatorem konkursu były panie Janina Rajczyk, Małgorzata Sługa i Patrycja Mrozek. Nagrody  ufundowała Rada Rodziców.  Zdobywcy I i II miejsca w szkolnych zmaganiach będą reprezentowali naszą szkołę na Miejskim Konkursie Recytatorskim.