2022-01-19

Szkolne kolędowanie

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i ciepłych życzeń oraz wspólnie śpiewanych kolęd. Okazją ku temu jest zwykle organizowane w naszej placówce przedświąteczne spotkanie całej społeczności szkoły.  Niestety, ze względu na pandemię oraz wprowadzoną przed świętami naukę zdalną, w tym roku wspólne kolędowanie odbyło się w styczniu. Tegoroczną  scenę opanowali weseli kolędnicy z klasy siódmej.  Pojawiły się nie tylko przepiękne anioły, pasterze, gwiazdor i święta rodzina, ale też diabełki, które przypomniały nam, że zawsze mamy dobrze postępować. W szkolnym kolędowaniu wzięli udział uczniowie i nauczyciele, którzy chętnie śpiewali tradycyjne kolędy wraz z zespołem wokalnym. Na zakończenie nie zabrakło noworocznych życzeń – szczęścia, radości i przede wszystkim zdrowia.