Warto być życzliwym!

2021-11-29

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Chociaż w tym roku 21 listopada wypadł w dniu wolnym od zajęć lekcyjnych uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o Dniu Życzliwości i Pozdrowień. Od wielu lat pamiętają o tym wyjątkowym dniu, który jest doskonałą okazją, aby przypomnieć o tym, że zawsze powinniśmy odnosić się do siebie z życzliwością. Ponieważ uczniowie wiele czasu spędzają w szkole, bardzo ważne jest, aby potrafili zawsze okazywać sobie życzliwość i pomoc. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z tej okazji przygotowali specjalne ogłoszenia, które miały zachęcić wszystkich do dzielenia się uśmiechem i szczęściem. Szkolni samorządowcy pod opieką pani Moniki Żabki wykonali też gazetkę pełną złotych myśli dotyczących życzliwości. Ważnym jej elementem były ulotki, które przypominały jak być uprzejmym i życzliwym. Temat życzliwości pojawił się też na lekcjach i godzinach wychowawczych.