2021-02-10

Samorząd Ucznowski zaprasza do udziału uczniów klas 4-8

Obchodzone 14 lutego walentynki to doskonała okazja, aby sprawić komuś przyjemność miłym słowem. Symbolem Święta Zakochanych jest oczywiście serce. Serce oznacza miłość, ale nie tylko. Można przecież okazać komuś serce – to znaczy być dobrym i pomocnym. Dlatego Samorząd Uczniowski zachęca uczniów klas 4-8 do udziału w konkursie pt. ,, Twoje Serce ‘’ . Wystarczy uruchomić swą wyobraźnię i wykonać pracę w kształcie serca. Technika pracy jest dowolna – można serce ułożyć, ulepić, zbudować, wykleić. Liczy się ciekawy pomysł. Zdjęcie gotowej pracy należ przesłać przez aplikację Teams do pani Moniki Żabki do 17 lutego. Przedstawiciele SU liczą na wiele prac, które będą wyrazem życzliwości. Powodzenia!