Nasze świetliki bezkonkurencyjne w konkursie plastycznym!

2020-12-14

Wyniki XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Czekoladki dla sąsiadki- inspiracje twórczością Doroty Gellner"

W XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Czekoladki dla sąsiadki- inspiracje twórczością Doroty Gellner" przeznaczonym dla wychowanków świetlic szkolnych wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Wykonali oni ilustrację do wierszy autorki w formie płaskiej, ale uszytej z filcu pod kierunkiem Pani Sabiny Ficek. Na konkurs wysłaliśmy 4 prace i wszystkie zostały wyróżnione. W konkursie objętym honorowym patronatem autorki Doroty Gellner, Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Miasta Pyskowice oceniano dzieła w dwóch kategoriach: forma płaska i przestrzenna. Jury miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ na konkurs nadesłano 1436 prac z 206 szkół podstawowych z całej Polski. Twórcy zostali nagrodzeni grami edukacyjnymi i książkami oraz materiałami promocyjnymi miasta Pyskowice.

A nagrody otrzymali:

I miejsce - Anna Nieszporek, klasa 2b