Głosowanie w konkursie "1000 powodów by czytać"

2020-11-20

Do 2 grudnia trwa głosowanie w konkursie „1000 powodów, by czytać”. Szkoła w Twojej okolicy może wygrać 1000 książek i czytniki e-booków!

Zachęcaj lokalną społeczność do głosowania – to bardzo proste! Wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną Empik i codziennie oddawać głos na wybraną bibliotekę. To od Was zależy, które szkoły otrzymają w sumie 10 000 nowych książek!

Co zrobić, żeby zwiększyć szansę na wygraną?

• regularnie zachęcaj rodziców, nauczycieli, uczniów i mieszkańców Twojej gminy do głosowania na wybraną szkołę. Pobierz materiały graficzne do promowania akcji, dostępne na dole strony: https://www.empik.com/biblioteki
  • zmobilizuj szkolną społeczność do nagrania krótkiego filmiku zachęcającego do głosowania. Najlepsze video nagrodzimy dodatkową pulą czytników e-booków! Więcej szczegółów na w/w stronie akcji i w regulaminie konkursu na video.