Dla rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych

2020-08-17

Informacja skierowana do rodziców uczniów, którzy

w roku szkolnym 2020/2021 rozpoczynają naukę w klasie 1

Tradycją naszej szkoły jest, że w dniu rozpoczęcia nauki każdy pierwszoklasista otrzymuje róg obfitości, przygotowany przez rodziców. Ze względu na sytuację epidemiologiczną zwracam uwagę na to, żeby dziecku towarzyszył jeden z rodziców.

W związku z tym proponujemy aby każdy z rodziców zakupił róg obfitości o wymiarze 70 cm i wypełnił go według uznania.

Bardzo prosimy o zachowanie podanego wymiaru rogu obfitości. Rogi należy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka i dostarczyć do szkoły 31 sierpnia do godz.15.30

Dalsze informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego w dniu 1 września 2020r. będą znajdować się na stronie internetowej szkoły.

Dyrektor ZSzP nr 4

mgr Bożena Szymura