2020-01-09

Wyniki konkursu plastycznego

W grudniu rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. Zwierzęta egzotyczne, w którym wzięli udział uczniowie klas 1-6. Temat konkursu spodobał uczniom, którzy przygotowali piękne ilustracje przedstawiające kolorowe papugi, jaszczurki, lwy czy żyrafy. Prace oceniała wyjątkowa komisja, w składzie której znaleźli się przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Po długich obradach młodzież przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce - Paweł Rusinek ( klasa 6a ),

II miejsce - Maciej Kudzielko ( klasa 5b ),

III miejsce - Sebastian Szymik ( klasa 6a ),

wyróżnienie -Łucja Lepich ( klasa 4a ).

I miejsce - Adam Zwoliński ( klasa 3a ),

II miejsce - Franciszek Dudziak ( klasa 1b ), Julia Żyła ( klasa 1b ),

III miejsce - Dawid Zwoliński ( klasa 1a ), Malwina Krasaka ( klasa 1b ),Aleksander Wasela ( klasa 1a ),

wyróżnienia - Antonina Bochenek ( klasa 1b ), Laura Strzebińczyk ( klasa 2a ), Emma Raszewska ( klasa 1a ), Maja Owczorz ( klasa 1a ), Maciej Smyczek ( klasa 1b ), Radosław Morgała ( klasa 1b ), Ignacy Grzegorzek ( klasa 2a ).

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy nagrodzonym!