2019-09-24

Akcja charytatywna

Zwracamy się do wszystkich z ogromną prośbą!

Szkolne Koło Wolontariatu „Pod Aniołami” włączyło się do akcji dobroczynnej. Dlatego organizuje zbiórkę naklejek z supermarketu „Biedronka” na maskotki, tzw. ,,Słodziaki".  Zostaną one  przekazane dzieciom przebywającym w okresie Świąt Bożego Narodzenia w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku. Początkowo akcja była zaplanowana na obdarowanie jedynie dzieci z sali wybudzeń, jednak mamy nadzieję, że uda się nagłośnić sprawę, zebrać jak największą liczbę naklejek i obdarować wszystkie dzieci. Do akcji dołączyło sporo ludzi, jednak to nadal za mało, potrzebujemy ogromnego wsparcia. Byłoby nam niezmiernie miło, gdyby do akcji dołączyli również uczniowie, rodzice i pracownicy naszej szkoły.

Naklejki zbieramy do końca października – ale prosimy dostarczać je sukcesywnie, abyśmy w porę umieli je zamienić na maskotki, gdyż pod koniec może ich zabraknąć.

Naklejki zbierają wychowawcy i wolontariusze z klas VI - VIII można je również składać w sekretariacie szkoły.