plik doc - 27 KB

Zgodnie z regulaminem rekrutacji do Przedszkola na rok szkolny 2024 / 2025 prosimy o pobranie dokumentu "Potwierdzenie woli uczestnictwa", wypełnienie go i dostarczenie do sekretariatu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4, bądź Przedszkola nr 33 w Rybniku.

Szanowni Rodzice,

Rusza rekrutacja do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Rybnik

Postępowanie rekrutacyjne jest prowadzone co roku na wolne miejsca w przedszkolu. Witryna naborowa  dla rodziców www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl będzie dostępna od 4 marca do 15 marca br.
Rodzice dzieci obecnie chodzących do przedszkola mają zagwarantowane miejsce w swoim przedszkolu i nie biorą udziału w rekrutacji, a jedynie potwierdzają wolę kontynuacji.

Rodzice chcący zapisać (po raz pierwszy) dziecko do przedszkola będą mogli skorzystać z formularza elektronicznego, który po wydrukowaniu i podpisaniu przez obydwoje rodziców, powinni złożyć wraz z dodatkowymi oświadczeniami w przedszkolu pierwszego wyboru.

Pamiętamy o wyborze trzech przedszkoli!

Rodzice wychowanków przedszkola , którzy wyrażają wolę kontynuacji korzystania z naszego przedszkola w roku szkolnym 2024/2025, składają deklarację kontynuacji wypełnioną i podpisaną przez oboje rodziców / opiekunów prawnych.

Termin złożenia dokumentu - od 12.02.2024 do 23.02.2024 w sekretariacie lub bezpośrednio w przedszkolu.

Deklaracja będzie do pobrania na stronie przedszkola w zakładce rekrutacja.

plik doc - 27.5 KB