2023-10-31

KONKURS  „MAM TALENT”

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola

do udziału w konkursie MAM TALENT

1.Organizatorem konkursu „MAM TALENT”  jest Przedszkole nr 33 w Golejowie

2. W Konkursie mogą brać udział pojedyncze osoby, duety, zespoły, rodzeństwa.

3. Cele konkursu

a) odkrywanie talentów

b) promowanie pasji twórczych,

c) rozwijanie umiejętności

4. Warunkiem koniecznym udziału w konkursie jest zgłoszenie dziecka przez rodzica do wychowawcy do dnia 23.11.2023.

5.Kategorie uczestnictwa w konkursie:

a) recytacja

b) taniec,

c) muzyka/śpiew (muzyka z wykorzystaniem własnego instrumentu; śpiew a’capella, z podkładem muzycznym odtworzonym lub z własnym akompaniamentem przy wykorzystaniu samodzielnie dostarczonych instrumentów muzycznych),

d) występ aktorski

e) gimnastyka artystyczna, fitness, żonglerka,

f) inne rodzaje umiejętności artystycznych, sportowych lub naukowych, które będą działaniem scenicznym!!!

6.W ramach poszczególnych kategorii występ konkursowy musi spełniać niżej wymienione wymagania:

a) w przypadku prezentacji z wykorzystaniem muzyki jako podkładu należy zapewnić ścieżkę dźwiękową we własnym zakresie, przy czym uczestnicy są zobowiązani dostarczyć Organizatorowi, min. dzień przed finałem Konkursu, wolny od wad fizycznych i podpisany imieniem i nazwiskiem uczestnika nośnik CD audio/ USB z nagraniem podkładu muzycznego.

b) czas trwania prezentacji nie może przekraczać 5 minut,

c) mile widziane przebranie.

6. Konkurs zostanie przeprowadzony w godzinach porannych i planowany jest na dzień 30.11.2023

7. Wręczenie nagród nastąpi w czasie Przedszkolnego Dnia Talentów.