2022-11-24

Dziś w naszym przedszkolu odbyło się niezwykłe wydarzenie. Po raz pierwszy odbył się przedszkolny konkurs talentów „Mam talent”. Do konkursu przystąpiło 16 uczestników z różnych grup. Każdy zaprezentował swój jedyny i niepowtarzalny talent. Były pokazy taneczne i wokalne, recytacja wierszy, gra na instrumentach i przedstawienia teatralne. Występy artystyczne oceniało szanowne Jury w składzie: Kapeluszniczka GraGa, Madame Tete oraz Lady Monique, które  miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie występy były starannie przygotowane, a prezentowane talenty były niezwykłe. Dlatego wszystkim uczestnikom przyznano zasłużone 3x TAK i I miejsce. Dzieci otrzymały nagrody oraz złotą gwiazdę symbolizującą ich wspaniały talent. Publiczność świetnie się bawiła, z zachwytem oglądała prezentowane talenty i nagradzała każdy występ gromkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę i przygotowanie dzieci do występu.