Starszaki żegnają przedszkole

2022-06-24

23 czerwca dzieci kończące w tym roku edukację przedszkolną uroczyście pożegnały przedszkole. Pięknie ubrani, z uśmiechami na twarzach, „Kotki” i "Sówki" powitały zebranych gości dostojnym tańcem. Następnie swój program artystyczny prezentowały kolejno grupy starszaków. Dzieci wspominały czas, który miło spędziły w przedszkolu. Recytowały wiersze, śpiewały wzruszające piosenki, tańczyły i grały na instrumentach.

Zwieńczeniem naszej pożegnalnej uroczystości było rozdanie dyplomów. Zarówno nasi mali bohaterowie dnia, jak i ich niesamowici rodzice, otrzymali z rąk Pani dyrektor Haliny, Pani dyrektor Grażyny, pani Katechetki oraz wychowawczyń w pełni zasłużone dyplomy, upominki oraz podziękowania.

Wcześniej, bo jeszcze w salach przedszkolnych starszaki otrzymały od swich młodszych kolegów i koleżanek z grupy "Motylki" upominki i życzenia na dalszą drogę obowiązków szkolnych, a także podziękowania za wspólną zabawę w przedszkolu.

Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!