Certyfikat dla Sówek za udział w projekcie edukacyjnym "Pyszny sposób na nudę"

2022-06-23

Grupa "Sówki" przez cały rok szkolny brała udział w Projekcie Edukacyjnym pt. "Pyszny sposób na nudę czyli przedszkolna książka kucharska. Gotuj z nami przedszkolakami" realizując zadania projektowe. Dzieci wspolnie z wychowawczyniami przygotowywały smakowite potrawy i desery, piekły ciasta, ciasteczka oraz chleb. Poznawały produkty spożywcze, zdobywały wiadomości z zakresu zdrowego odżywiania, uczyły się prawidłowego nakrywania do stołu. Zorganizowały pierwsze w naszym przedszkolu zawody "Masterprzedszkolak, w których zaproszeni goście rywalizowali w pieczeniu najpyszniejszego ciasta z owocami. "Sówki" stworzyły swoją książkę kucharską z przepisami na wszystkie przygotowane w przedszkolu potrawy oraz dania przygotowane w ramach zorganizowanego rodzinnego konkursu kulinarnego. Za wzrową rezalizację projektu grupa otrzymała CERTYFIKAT udziału.