2022-02-12

11 lutego w przedszkolu odbył się balik karnawałowy, który dla  przedszkolaków jest dniem niezwykłym, wyczekiwanym przez wiele tygodni.  Dziecii z dumą prezentowały bajeczne stroje. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, jednorożce, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić te wszystkie postacie. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez nauczycielki. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Szkoda, że następny bal dopiero za rok...

Fotorelacje z balu znajdą Państwo na stronkach poszczególnych grup przedszkolnych.