Wręczenie nagród uczestnikom konkursu fotograficzno-kulinarnego

2022-02-07

W poniedziałek 7 lutego odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom "Konkursu kulinarno - fotograficznego" w grupie Sówki. Organizacja konkursu związana jest z udziałem grupy Sówki w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Pyszny sposób na nudę czyli ... przedszkolna książka kucharska. Gotuj z nami przedszkolakami" oraz realizacją innowacji pedagogicznej "Mali kucharze".

Zadaniem uczestników było przygotowanie w domu z rodzicami konkursowego dania, wykonania fotorelacji z jego przygotowania oraz przesłanie przepisu na jego wykonanie.

Wszystkie dania były bardzo ciekawe, pracochłonne i wymagały dużego zaangażowania, dlatego komisja konkursowa postanowiła, że wszyscy uczestnicy konkursu zostaną jego zwycięzcami.

laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zestaw niezbędnych akcesoriów kuchennych.

Gratulujemy!

Przepisy na wszystkie dania wraz z fotofelacją na ich przygotowanie znajdują się w zakładce grupy "Sówki" - Konkurs fotograficzno - kulinarny. Może będą dla Państwa inspiracją do odkrycia nowych, ciekawych przepisów kulinarnych.