Gry i zabawy logopedyczne

2020-06-21

Witam Was kochani!

Dzisiaj nasze ostatnie zajęcia przed wakacjami.

Zapraszam na krótką wycieczkę nad morze. Poćwiczcie Wasze języczki wykonując zadania (galeria)

Zajrzyjcie także na stronkę:   https://www.nauczycielskiezacisze.pl/2018/07/wakacyjne-klimaty-cz2-darmowe-pomoce.html tam znajdują się ciekawe pomysły na zabawy logopedczne związane z wakacjami. Pomoce można  wydrukować i bawić się z rodzicami lub rodzeństwem

Poniżej w galerii znajdziecie także pomysły na zabawy logopedyczne w czasie wakacji, które można wykonać na podwrku czy placu zabaw.

Dla wszystkich dzieci, które sumiennie ćwiczyły i wykonywały przygotowane przeze mnie zadania należy się nagroda - dyplom - który znajduje się w galerii.

Drodzy rodzice, wszystkie ćwiczenia, które były publikowane można wykorzystać także w czasie wakacji, pamiętajcie o regularnych ćwiczeniach.

Życzę udanych wakacji

pani Madzia