Zabawy i ćwiczenia logopedyczne dla dzieci

2020-04-26

Kolejna porcja ćwiczeń i zabaw logopedycznych dla dzieci uczęszczających na zajęcia logopedyczne oraz wszystkich chętnych. Zachęcamy do codziennch ćwiczeń narządów artykulacyjnych i ćwiczeń oddechowych.

W razie pytań napisz na adres mailowy: madalena123@interia.pl (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-13).

W zeszłym tygodniu obchodziliśmy Dzień Ziemi. Zapraszam Was dziś do wykonania ćwiczeń buzi i języka przygotowanych przez panią Ziemię. Zakręć kołem i wykonaj wskazane ćwiczenie.

Powodzenia!

W poniższej galerii znajdują się propozycje ćwiczeń: logopedyczne memory z głoską "sz", utrwalenie prawidłowej realizacji głoski "ż", ćwiczenia artykulacyjne oraz ćwiczenia spostrzegawczości - znajdź różnice.

Ponadto wykonujemy ćwiczenia, które były zadane w zeszłym tygodniu czyli ZESTAW ĆWICZEŃ MAJĄCYCH NA CELU WYWOŁANIE PRAWIDŁOWEJ ARTYKULACJI GŁOSEK SZEREGU SZUMIĄCEGO (sz, ż, cz, dż) oraz ZESTAW ĆWICZEŃ MAJĄCYCH NA CELU WYWOŁANIE PRAWIDŁOWEJ ARTYKULACJI GŁOSKI k.