Zapraszamy do udziału w konkursie

2020-04-14

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

Kwiecień jest miesiącem ekologii, w którym szczególnie dbamy o środowisko oraz czystość naszej planety. Również w naszym przedszkolu co roku o tym pamiętamy i organizujemy akcje o charakterze ekologicznym. Mimo trudnej sytaucji, w której się znaleźliśmy,  zapraszamy Was do działań związanych z szeroko rozumianą świadomością ekologiczną.

22 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Ziemii. W ramach obchodów tego święta zachęcamy do udziału w proponowanych przez nas aktywnościach: realizacji zadań o tematyce ekologicznej zamieszczanych na stronach grupowych przez wychowawców, wykonaniu zadań jednakowych dla wszystkich pzedszkolaków w Dniu Ziemii 22 kwietnia oraz wzięciu udziału w konkursie (regulamin poniżej). Przypominamy, że nasze przedszkole bierze udział w akcji "Zbieraj baterie i telefony", których zbiórkę wznowimy po powrocie do przedszkola.

Zapraszamy do włączenia się w obchody Dnia Ziemii w naszym przedszkolu.

Regulamin konkursu literackiego o tematyce ekologicznej

“Moje życzenia dla Ziemii”.

1.        Konkurs skierowany jest dla dzieci i ich rodziców uczęszczających do naszego przedszkola.
  2.        Konkurs polega na napisaniu życzeń dla Ziemii w postaci krótkiego wierszyka.
  3.        Każde dziecko (wraz z rodzicem) mogą napisać tylko 1 wiersz.
  4.        Dozwolone jest napisanie wspólnego wiersza przez rodzeństwo.
  5.        Podpisany imieniem i nazwiskiem  wiersz przesyłamy na adres mailowy:  madalena123@interia.pl do  dnia  20.04.2020 r. (poniedziałek).
  6.        Rozstrzygnięcie konkursu i publikacja zwycięzców nastąpi w dniu 22.04.2020 r.
  7.        Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowy dyplom, który prześlemy na adres e-mail, z którego wiersz został wysłany.