WAŻNE!!! Zapraszamy do naszego wirtualnego przedszkola

2020-03-22

Drodzy Rodzice i kochane Dzieci!

Sytuacja, w której znaleźliśmy się w minionym tygodniu zaskoczyła nas wszystkich. Nie chcemy, żebyście w tym trudnym dla nas wszyskich czasie odczuli, że o Was nie pamiętamy. Nieustannie bowiem myślimy o Państwu i naszych drogich podopiecznych. Z uwagi na fakt, iż nasza kwarantanna została przedłużona pragniemy zachęcić do aktywności w naszym wirtualnym przedszkolu. Doskonale zdają sobie Państwo sprawę z tego, iż dzieci w wieku przedszkolnym najlepiej uczą się przez zabawę i wykonywanie prozaicznie prostych dla nas czynności dnia codziennego. Znając doskonale Państwa kreatywność, którą niejednokrotnie nas zaskakiwaliście i wspieraliście w różnych działaniach, jesteśmy przekonani, że czas spędzany z Państwem w domach jest najlepszą formą edukacji naszych milusińskich. Pragnąc wesprzeć Państwa działania, wychowawcy poszczególnych grup będą codziennie kontaktowali się ze swoimi podopiecznymi za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy, że wejdziecie Państwo w zakładkę właściwej dla dziecka grupy przedszkolnej - tam pojawiać się będą rozmaite zadania i propozycje aktywności wynikające z realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Liczymy na Państwa zaangażowanie i czynny udział w działalności wirtualnego przedszkola! Nade wszystko życzymy Państwu zdrowia i ponawiamy apel o pozostanie w swoich domach.