Zapraszamy do udziału w konkursie świątecznym

2019-12-02

Zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w konkursie organizowanym przez nasze przedszkole. Szczegóły w poniższym regulaminie.

CHCIAŁBYM DAĆ CI GWIAZDKĘ Z NIEBA – KONKURS

Uczestnicy konkursu: Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola i ich rodziców. Realizowany jest w przedszkolu.

Cele konkursu:

• podkreślenie roli współpracy i współdziałania rodziców z dziećmi,
  • wyrażanie własnej wrażliwości estetycznej poprzez wykonanie prac plastycznych różnymi technikami,
  • rozwijanie twórczej ekspresji i kreatywności dzieci,
  • prezentacja talentów plastyczno-technicznych.

Warunki konkursu:

• Konkurs polega na wykonaniu pracy przestrzennej w dowolnej technice plastycznej,

• Prace przekazane na konkurs powinny być wspólnym dziełem dziecka i rodzica lub opiekuna.
  • Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę konkursową,
  • Prace konkursowe muszą zostać wykonane własnoręcznie, nie dopuszczone zostaną  gwiazdy zakupione, gotowe do złożenia.
  • Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, numer grupy przedszkolnej ,do której uczęszcza.
  • Wykonane prace prosimy składać do dnia 12 grudnia 2019 u wychowawców grup.
  • Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 18 grudnia 2019r podczas przedstawienia Jasełkowego
  • Komisja Konkursowa w składzie: W-ce dyrektor Przedszkola , 3 nauczycielioraz przedstawiciela Rady Rodziców będzie oceniać:

– zgodność z regulaminem konkursowym,

-pomysłowość,kreatywność, oryginalność,

-twórcze rozwiązanie tematu oraz wrażenie estetyczne.

• Wszystkie  prace będą nagrodzone i wyeksponowane w przedszkolu oraz na stronie internetowej przedszkola, a  uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.
  • Wszystkie prace na czas konkursu przechodzą na własność Przedszkola nr 33 w Rybniku.

Zapraszamy do udziału w konkursie całe rodziny !!!