2023-10-19

Akademia dla całej społeczności szkolnej

Dawniej Dzień Nauczyciela teraz Dzień Edukacji Narodowej - 14 października to święto wszystkich pracowników szkoły.

W tym roku świętowaliśmy 16 października, gdy całe grono pojawiło się na uroczystej akademii. Tradycyjnie na początku uroczystości pan dyrektor Jarosław Salamon wręczył Nagrody Dyrektora, które za szczególne osiągnięcia w pracy otrzymali: Mirosława Klaja, Joanna Zawadzka, Monika Żabka, Ewelina Kuc, Agnieszka Jarubas, Patrycja Mrozek,  Janina Rojczyk, Michalina Prus, Michalina Musiolik – Zawadzka, Monika Zimoń, Magdalena Kłosek - Mańka i Artur Fajkis. Gratulacje przyjęła też pani wicedyrektor Grażyna Zając, która otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta. W części artystycznej wystąpił zespół wokalny. Młodzi artyści pod kierunkiem pani Agnieszki Janas przygotowali program, z którego zebrani dowiedzieli się ,, Co kryje przerwa? ‘’. Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim pracownikom oraz dziękowali nauczycielom za trud wkładany w wychowanie i edukację naszych uczniów. Spotkanie było też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły drobnych upominków przygotowanych przez uczniów.