2021-12-08

Mikołajki w naszej szkole

W tym roku św. Mikołaj pamiętał o naszych uczniach, więc tradycyjnie 6 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole mikołajki. Na szkolnych korytarzach od rana panował wyjątkowy nastrój. Uczniowie zadbałi o to, aby ubrać się odświętnie i w każdej klasie można było zobaczyć biało – czerwone czapeczki oraz inne elementy stroju związane z tym świętem. Na lekcjach także królowała tematyka związana z ulubionym świętym – były mikołajki polonistyczne i matematyczny turniej mikołajkowy oraz piękne prace plastyczne. Pojawił się też sam św. Mikołaj wraz z pomocnikami, który odwiedził najmłodszych uczniów. Pamiętał też o starszych, którzy także czekali na słodkie upominki. Mamy nadzieję, że za rok znowu nas odwiedzi.