2020-02-05

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbywa się długo oczekiwany przez dzieci Balik Przebierańców. Na tegorocznym balu, w środę 5 lutego, pojawiły się księżniczki, wróżki, rycerze, muszkieterowie, piraci, żołnierze, a także pszczółki, biedronki, motylki, wiedźmy, Spidermani oraz Indianie.  Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, które były przeplatane zabawami i korowodami.  Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku oraz  pamiątkowe zdjęcia wykonane przez panią fotograf. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Szkoda, że następny balik dopiero za rok...