Jasełka przedszkolne 2019

2019-12-19

18 grudnia odbyły się przedszkolne jasełka. Blisko 100 dzieci - przebranych w przepiękne stroje aniołów, pasterzy, gwiazdeczek, trzech króli, Józefa i Maryi, z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Gościem specjalnym była pani Teresa Knura - wybrany przez przedszkolaków Kawaler Orderu Uśmiechu. Pani Teresa podziękowała za zaproszenie na jasełka, złożyła wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom przedszkola najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Przywiozła nam także światełko betlejemskie, która złożyła przez żłóbkiem.

Po jasełkach odbyło się uroczyste wręczenie nagród dzieciom i rodzicom, którzy wspólnie wykonali konkursową, przestrzenną gwiazdę wykorzystując różnorodne techniki plastyczne.

Następnie wszyscy udali się do sal przedszkolnych na spotkania opłatkowe z wychowawcami.