Mikołajkowy Konkurs Kulinarny

2018-12-21

Wyniki zmagań młodych cukierników

I miejsce: Jakub Owczorz – klas I a, Lidia Lepich – klasa VI b,

II miejsce: Jan Stachura – klasa VI b, Emilia Gliwa – klasa IV b, Jakub Kolarczyk – klasa II a,

III miejsce: Zuzanna Kauch – klasa IV b, Łucja Lepich – klasa III a, Anna Lepich – klasa V a,

Wyróżnienia: Hanna Suponik, Paulina Jędrocha – klasa II b, Małgorzata Węgierska – klasa II b, Dagmara Kaczyńska – klasa IV b, Emilia Kubisz – klasa VI b, Antoni Kubisz – klasa III a, Alicja Gruszka – klasa V b, Paweł Rusinek – klasa V a.

Wszystkim uczestnikom naszego słodkiego konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych wypieków!