Podróż po Wielkiej Fabryce Elfów

2019-12-18

Wycieczka klas pierwszych do Katowic

12 grudnia uczniowie z klasy I a i I b wybrali się na wycieczkę do Wielkiej Fabryki Elfów w Katowicach.Na początku wizyty uczniowie wzięli udział w przedstawieniu, podczas którego dowiedzieli się, że Mikołaj wypił przypadkowo Eliksir Antyświąteczny. Nie ma ochoty na rozdawanie prezentów i odwołuje Święta. Dzieci pod opieką Elfów Przewodników, wyruszyły w podróż po Wielkiej Fabryce w celu odnalezienia składników Eliksiru Świątecznego Nastroju.Podczas bajecznej podróży pierwszoklasiści odwiedzili  10 punktów z atrakcjami, gdzie czekały na niech różne aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona była stworzeniem eliksiru antyświątecznego i spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który wręczył każdemu gadżet z motywem Fabryki i piękny kalendarz na 2020 r. Uczniowie obu klas pierwszych byli zachwycenie wizytą w Krainie Elfów.