Sukces trzecioklasistów

2019-05-31

Miejski konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas 1-3

29 maja w Szkole Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku odbył się miejski konkurs z języka angielskiego dla klas 1-3  „The checkpoint”. Celem konkursu było promowanie nauki języków obcych, rozwijanie umiejętności językowych uczniów i pogłębianie zainteresowania kulturą krajów angielskiego obszaru językowego. Wśród rywalizujących drużyn, byli też nasi uczniowie z klasy 3 A w składzie: Łucja Lepich, Marta Szymura oraz Antek Kubisz. Cała trójka zmagając się z zadaniami sprawdzającymi ich znajomość języka angielskiego oraz umiejętności komunikacji w oparciu o materiał kulturowy wywalczyła dla nas II miejsce czego im serdecznie gratulujemy! Congratulations and keep it up!